A Real Madrid nyerte az El Clásicót! Meglepő vereségbe futott bele a Man. City! ► Bajnoki Körkép

13 apr. 2021
26 779 Vizionare

🤝 Támogatónk: @Unibet Magyarország
► Tiki-Taka Instagram: bit.ly/tikitakainstagram
► Tiki-Taka Facebook: bit.ly/magyartikitakaFB
► Partneroldalunk: Global Soccer (facebook.com/theglobalsoccer)
ℹ️ Videó infó:
Nézd meg a videót, hogy értesülj a topligák legfontosabb eseményeiről, eredményeiről!
Rövidítések a tabelláknál:
LM: Lejátszott meccsek száma
GK: Gólkülönbség
P: Pontok száma
KM: Következő meccs/ellenfél
📧 Elérhetőségünk ► info[kukac]tikitakatv.hu
► The author of the channel does not claim any rights to the photos contained in the film. The materials are used on the basis of the right of citation under fair use, in order to allow viewers to better understand the information presented.
► A videóban felhasznált képek nem a csatorna szerzőjének tulajdonát képezik. Az anyagokat a méltányos felhasználási jog (Fair use) alapján használja, hogy a nézők jobban megértsék a bemutatott információkat.
Zene: Jeremy Blake - Stardrive (ROworld audio library)

Comentarii
  • Szerintetek ki fogja megnyerni a spanyol bajnokságot? Az Atlético, a Real, a Barca, vagy esetleg a Sevilla? 🤔

Tiki-Taka TVTiki-Taka TVAcum 25 Zile
    • @Balázs Bencze Úgyse lesz a barca bajnok

Diamond wolfDiamond wolfAcum 16 Zile
    • Barca szerintem fel fogja hozni jó formában vannak az el classicot is csak a bíró segítette a reált amúgy megnyerték volna meg persze a Szerencs is az atletico meg kezd legyengűlni nem olyanok már mint a szezon elején a real ha még nem veszik meg a maradék bírót meg nem szinészkednek akkor jó lenne

Benccce V.Benccce V.Acum 24 Zile
  • Jó volt! Szerintem a Real. De amúgy csak én keveslem a 17 percet? Mert simán lehetne mondjuk a BL-ről vagy a magyar válogatott meccsekről csinálni összefoglalót.

Alex PrajdaAlex PrajdaAcum 25 Zile
  • Szeritem a Real Madrid fogja nyerni. Mert Barca meg Atletico biztos döntetlen fognak játszni egymásal nekem van egy ilyen érzésem! Én hiszek a címvédesben! HalaMadrid 😍🤍

Bence VajdaBence VajdaAcum 25 Zile
  • Szegény barcelona, idén sem nyernek semmit még úgy sem, hogy van Messi.Az a szemét Real, meg Ronaldo nélkül is hasít.

Péter HorváthPéter HorváthAcum 25 Zile
    • @Akos M. Hát igen duplázhatnának, de ott az a szemét Real, akik még Ronaldo nélkül is ott vannak a BL-ben... Így legalább este tudsz szurkolni

• miről beszélsz? Lazán duplázhatnak is akár. Kopa döntősök és a ligában is simán van esélyük. Az Atleti teljesen leengedett, a Realnak meg még bl terhelése is van.

Akos M.Akos M.Acum 25 Zile
  • 11:57 a Man U az 1. Félidőben is rúgott gólt, csak Mctominay szabálytalankodott. Igaz kb. Alig ért hozzá Son-hoz, de Son eldobta magát mint egy kisbaba. Szóval mindkét félidőben uraltuk a meccset. De gondolom ti nem láttátok a meccset, csak az eredményt

SióSióAcum 25 Zile
  • Aki a Classicot fújta, egy vicc. Mingueza felrúgja Casemirot, előnyszabály, de nem kap Mingueza utána sem sárgát. Mendy odalép Dembelének, a labda közelben sem volt, semmi. A Braithwaites eset meg azért tizi, mert Mendy megakadályozta, hogy a Barca ott vigye tovább. Nem számít a szabájtalanság durvasága ebben az esetben. Az számít, hogy meg volt-e a szabáytalanság, és hogy mit akadályozott meg ezzel Mendy. Kontakt volt, ha nem ér Braithwaitehez Mendy, akkor be tudta volna talán adni ballal.

Tamás MolnárTamás MolnárAcum 25 Zile
  • Ha nem lesz bajnok az Atletico en elzavarnam Simeonet.

Nils HolgerssonNils HolgerssonAcum 25 Zile
  • Mourinhonak mennie kellene, elbaszta a Totthenamnel...

• Ilyen balfasz csapatot mi t az Atletico Madrid...20 pontos elonyt elfecserelt...meg 2 forduloig 1. Helyen fognak allni, azaz 32. Fordulo utan, utana mar nem...38. Fordulo utan azaz vegen 3. lesznek. Barcanak konnyu ellenfelei lesznek, szerintem ok fognak nyerni

• Szegény Tottenham

DávidDávidAcum 25 Zile
  • Sziasztok! Nem kötekedésből de vártam volna néhány szot arról hogy milyen bírói hibák voltak a classicon.

Botond UlrichBotond UlrichAcum 25 Zile
  • Mint egy rossz fifa mecs, olyan volt a citynek semmi nem ment be viszont az ellenfélnek minden bement 2lövés 2gól

Ádám MkÁdám MkAcum 25 Zile
  • Atletico nagyon elfogyott itt a végére.. Ha nem Oblak lenne a kapus már rég nem lennének az elsőhelyen.

kopi zalankopi zalanAcum 25 Zile
  • És megint nem adtak meg egy teljesen szabályos gólt 0:1-nél a Liverpoolnak, idén ez már 8. teljesen szabályos gólt volt, amit VAR csalással nem adtak meg. A VAR vonalkázásán a teljesen semleges elemzők se tudtak eligazodni, senki nem értette, hogy lett a védő másfél méteres előnyéből les. A Liverpool így most nem vesztett pontot, de a többi 7 szabályos meg nem adott gól 11 pontjába került a csapatnak..... Lehet számolgatni.

Kk JjKk JjAcum 25 Zile
  • Miért játsszik a real meg a barca is ugyan azzal a következö fordulóban?

Jó fej srácJó fej srácAcum 25 Zile
    • Mert úgy van kedvük

LeonLeonAcum 25 Zile
  • Remélem, hogy a Real nyeri a La Ligát, mert akkor elvileg marad Ödegaard az Arsenalban lol

Tamás FülöpTamás FülöpAcum 25 Zile
    • @Just Rhymes ez lehet

• @Tamás Fülöp Ez teljesen igaz, viszont nem olyan játékosoktól, akikre számítanak hosszú távon. Marcelo, Ceballos, Jovic, Mariano, Militao(akit én személy szerint nem adnék el) Ramos és Vasquez se biztos hogy hosszabbít.

Norbert NagyNorbert NagyAcum 25 Zile
  • Most már eskü tényleg szurkolok a Lille-nek hogy nyerje meg a bajnokságot.

András szlivkaAndrás szlivkaAcum 25 Zile
  • A Digi kommentátora jól mondta Bruno Fernandes egy alattomos játékos,és most megint be is bizonyította...Fúújjjj de utálom.....Sunyi szarkupac.... Állandóan szabálytalan, pofázik a bíróval...😠😠😡😡😡🤬🤬🤬🤬

Márton ZahalkaMárton ZahalkaAcum 25 Zile
  • Köszönöm szépen az interjút

Eniko Kedves VerebEniko Kedves VerebAcum 25 Zile
  • Szerintem most már a Real nagyon jó eséllyel megnyeri a bajnokságot, persze még bármi lehet. Aztán hogy jövőre milyen lesz ez a real, az nagyon izgalmas kérdés.

Immortal SoulImmortal SoulAcum 25 Zile
  • Újra ez a hang

jános péter andréjános péter andréAcum 25 Zile
  • Amúgy az a bedobás szabálytalan volt a Bayern ellen, de úgy tűnik a bírókat nem nagyon érdekelte..

György SándorGyörgy SándorAcum 25 Zile
    • @Máté Kristóf Kiss meg még játékban volt a labda amikor a kezébe vette

• Amúgy ja a lába a végén nem érte a földet

Máté Kristóf KissMáté Kristóf KissAcum 25 Zile
  • Tuti hogy a Valencia nyeri a bajnokságot, miről beszéltek?

ChilliChilliAcum 25 Zile
    • Volt már ilyes fajta kezdeményezés, akkor a hét videóját rakták bele, ami valamiféle vicces videó volt mindig. De ugye egy idő után copyrightot kaptak rá és majdnem tönkre ment a csatorna, gyakorlatilag mi tartottuk életben a Patreon támogatással. Szóval ne nagyon számíts ilyenre, nem akarnak szerintem kockáztatni.

Miklos SzlsMiklos SzlsAcum 25 Zile
    • @Viktor Jakab Hát igen, azért jó lenne

• @Immortal Soul Copyright

Viktor JakabViktor JakabAcum 25 Zile
    • Nagyon jó ötlet, lehetne "a forduló gólja" a neve.

• Hajrá Barca!

Csongi.Csongi.Acum 25 Zile
  • Jó újra hallani ezt a hangot😀

Achim CibulaAchim CibulaAcum 25 Zile
  • Hogy jatszik a Barca es a Real is a Getafeval?🤣🤣🤣🤣🤣 Ott ugy mutatja

Ivacson ZsoltIvacson ZsoltAcum 25 Zile
    • Real ezen a héten, Barca két hét múlva (katalánok kupadöntőt játszanak, kimarad a hétvégi bajnokijuk).

Dávid IzsákDávid IzsákAcum 25 Zile
    • 17-én a Barca a Bilbaoval játszik a kupában gondolom az alatt játszik vele a Real utána meg a Barca

Martin HaspraiMartin HaspraiAcum 25 Zile
  • Citynek már szerintem tét nélküli mivel nekik már megvan a bajnoki cím

Dominik VárszegiDominik VárszegiAcum 25 Zile
  • A Betis-Atleti meccs szégyen és gyalázat volt! Cholo berakja kezdőbe és a meccs végéig hagyja játszani a kis törpét aki 10 méterről se látja a kaput.. Volt 3 vagy 4 tiszta helyzete de persze egy gólt se szerzett. Pedig a Betis-nek sok köze nem volt a játékhoz. Percenként fütyült a bíró mert ütötték vágták egymást. Szerintem a Real lesz idén is a bajnok!

Atlético de BandiAtlético de BandiAcum 25 Zile
  • Lehetne OTP Bank liga is a videóban , szerintem Szerinted like ha igen .

Dominik IzmindiDominik IzmindiAcum 25 Zile
  • Nevetséges volt a bíró az el classicón. Csak gratulálni tudok a realnak hogy sikerült lefizetni a bírót.

Levi MihályLevi MihályAcum 25 Zile
    • @FaZe Luck ugye irónia?

Egero ChannelEgero ChannelAcum 7 Zile
    • Kussolj te szar sokkal jobb a real a barca a granadátol is ki kapott 2-1 re

FaZe LuckFaZe LuckAcum 7 Zile
    • @Tamás Tóth egyetértek. Barca drukker vagyok de miért kell mindent a bíróra fogni? Sztem is büntető volt a Braithwaite eset de nem atta meg ez van.... Lépjünk már túl

Egero ChannelEgero ChannelAcum 25 Zile
    • A barca egy csomóra rá játszott. Tèma rèszemről lezárva

György FuchsGyörgy FuchsAcum 25 Zile
    • Nem fizettèk le a bíró döntötte el az ítèleteket ès a real ellen is voltak nevetsèges ítèletei.

Máté HorváthMáté HorváthAcum 25 Zile
    • @Bartalis Endre Google és kész, akit érdekel úgyis rákeres, de valószínűleg itt a nézőket nem sűrűn mozgatja a magyar bajnokság.

• @Barnabás Barna És ,illene

• Mert az nem topliga

Barnabás BarnaBarnabás BarnaAcum 25 Zile
  • Nem nézem meg a videót, de gratulálok a Real Madridnak, nem a játékvezetői döntéseken múlt a mérkőzés, szerintem ők fogják megnyerni, nagyon erősek mostanában, nem hiszem, hogy bárki is meg fogja őket állítani, de azért reménykedek! A Barcelonának ott van a CDR-döntő, remélem legalább akkor azt sikerül megnyerni, viszont a LaLiga-ban is igazából 3 ponton belül vannak a csapatok, hosszú ideje nem láttunk ilyen jó hajrát, minden egyes perc számítani fog. Visca el Barca!

Máté SimonMáté SimonAcum 25 Zile
  • Ilaixot meg Destet sajnálom mert Destnek a hátáról nagyon szerencsétlenül pattant le a labda és ezért nem tudott se Ter Stegen se Alba nem tudott semmit csinálni, Ilaixot meg azért mert az egy brutális kapufa volt a végén és szerintem annak be kellett volna mennie de szerencsétlen a kapufát találta el és az ismétlés Ter Stegentõl sajnos elakadt Trincãón. Minguezának meg egy nagyon szép gólja lett. Szerintem ez elsõ félidõ alapján megérdemelte a Madrid a gyõzelmet de a második félidõben nagyon feljavult a Barca és dominálták csak megint az a kuva helyzetkihasználás ami az egész szezonban probléma volt, mindegy a Madrid jobb volt most, jövõre megverjük õket fõleg hogy Depay miatt lessz egy gólerõs támadó a csapatban és talán a helyzetkihasználás jobb lessz jövõre és esetleg Haaland is jönni fog ha Mbappe a Madridba igazol. Mes que un Club

Patrik DobrádiPatrik DobrádiAcum 25 Zile
    • @Just Rhymes Persze ez is benne volt a taktikai változtatásban, viszont nemcsak a második félidőtől, hanem már harminc perc után visszaálltak. Ez 100%, mert Vini kb. háromszor futott el az első félidőben, és ez csak akkor történhet meg, ha kontrákra rendezkednek be. Egy ilyen fizikummal rendelkező csapat, nem hiszem, hogy elfáradt fél óra után (nem ez az egyetlen hét, hogy két meccset kell tolni). Másik dolog, néztem a Pool elleni meccset is, és egyáltalán nem volt annyira hajtós, mintha a tavalyi Pool ellen játszottak volna. Az meg már csak hab a tortán, hogy kedden játszottak, így négy teljes! napuk volt pihenni (pl.: Bayern két és fél napot pihent a bajnoki előtt). Az lehet, hogy Zidane szeret támadni, de erre a meccsre túlbiztosította a védelmet, Valverde jött vissza még Vasquez mellé szélsővédőnek. Ez taktikai húzás volt, mert így Alba (szárnyvédőként egyedüli ember a bal oldalon) ellen kontrából 2vs1-ben mentek, ez pedig az első gól sztorija. Úgyhogy Zidane szándékosan visszaállt ezen a meccsen, már az első félidőben.

• @Dávid Izsák Azért azt is nézd hogy a Real 3 nappal a Clasico előtt a Pool ellen játszott, szóval + a meccsen megsérült Vasquez és Valverde is. Szóval erőbe se bírtak volna 90 percig nyomást helyezni a Barcelonára, és muszáj is volt védőt becserélni támadók helyére, mert nem volt más alternatíva. Hogyha valakite nem lehet azt mondani hogy szándékosan ráül az eredményre a csapataival akkor az Zizu, ő mindig azt vallja hogy annyi gólt kell rúgni amennyit csak lehet. Szóval igazad van abban hogy a Real a második félidőben már csak kontrára játszott viszont abban nem hogy ezt szánt szándékkal tették.

• Dest helyezkedése borzalmas volt,egyrészt rosz helyen ált,a sorfalban de mégsem másrészt elfordult a labda elől amivel csak rontotta a helyzetet ,apszulut védői hiba volt a gól

Áron AndorÁron AndorAcum 25 Zile
    • @Dávid Izsák Igen, ez a másik nagy probléma. Legalább lenne ott egyetlenegy játékos aki tud fejelni, hmmmm....mint pl...Suárez xd és akkor lenne értelme a beadásoknak, de így kinek adják be? Messinek meg Dembélének?

• @Krisztián Szabó Na akkor reménykedjünk együtt Haalandban, ugyanis ez most nem hype igazolás lenne (Cou, Grizi), hanem ténylegesen szükség van rá. Aguero brutális volt régen, viszont 32 évesen sem a formája, sem az egészségügyi állapota nem elég jó, hogy végigjátsza a szezont (arról nem is beszélve, hogy óriási fizut kér). Középhátvédnek jön Garcia, tudom keveset mutatott idén (Pepnek igaza van, minek játsszon, ha menni akar, meg ugye ott van a világ legjobb belsővédő párosa Dias-Stones). Irányítót addig felesleges hozni, amíg Messi van. Pedrivel megoldják majd, mellesleg annyi tehetsége van a csapatnak, ha igazolnak klasszist a helyükre (amire nincs is pénz), nem tudnak fejlődni. Araujo, Mingueza, Garcia, Pedri, Fati (ő már lehet az is) egyszer klasszis lehet, ehhez, viszont játszaniuk kell.

Zsigmond ZsoltZsigmond ZsoltAcum 25 Zile
  • Egyébként arról miért nem beszél semmilyen sportoldal (nem csak a Tiki-Taka TV, hanem egyik sem), hogy az Union gólja 2 megkérdőlejezhetetlen sebből is vérzett? Egyrészt a labda még bőven pályán volt mikor megfogták, másrészt maga a dobás is teljesen szabálytalan volt. Ilyen egyértelmű hibák után meg kéne óvni a meccset, és 1-0-ás hazai győzelemnek elkönyvelni

Gergő SzabóGergő SzabóAcum 25 Zile
    • Én is ezt akartam kérdezni. Mivel a VAR nélkül is egyértelmű volt.

Erik CsánitsErik CsánitsAcum 25 Zile
  • Hala égnek hogy Vissza tért a Régi narrátor! Végig tudom nézni a videót 👌

H.Richard97H.Richard97Acum 25 Zile
  • Semleges nézőktől kérdezem: büntetők voltak-e a vitatott esetek (Dembele esete, Braitwait lerántása, Vinicius felrúgása)

• @Máté Kristóf Kiss Itt most nem más fajta 11-es szituációra gondolok mint pl test a test, hanem erre az eggyre. Lehetett látni a visszajátszásokon hogy szinte Mendy összefogta a kezét Braitwaite-nek amitől a játékos kibillent. Mint írtam szerintem is egy kicsit rájátszott de ezt be kellett volna fújni mert kevés egyértelműbb szituáció van.

Norbert BendeNorbert BendeAcum 24 Zile
    • @Norbert Bende nem, nem mindegy mekkorát húzott. A játékvezetőnek meg kell ítélnie, hogy szimulálásból esett el, vagy tényleg a visszahúzás miatt (ami nem is volt visszahúzás). A te logikád alapján minden kontaktból 11-est lehetne csinálni, mert elég volt az a kicsi kontakt, hogy elröpüljon.

Máté Kristóf KissMáté Kristóf KissAcum 24 Zile
    • Szerintem Braitwaite esete az 11-es volt. Teljesen mindegy hogy mekkorát húzott rajta Mendy mert az kicsi is elég hogy kibillenjen az egyensúlyából. Igaz nagyobbat esett mint kellett volna de szerintem meg kellett volna adni. Dembelé az olyan 50-50% mert volt kontakt, Vini is ugyanez. De volt más érdekes ítélet is mint pl mikor Lenglet oldalról beleszállt Casemiro-ba és sárgát sem kapott. Így azért elég érdekes volt a játékvezetés...

• @Dávid Izsák Respect, végre egy Barcelona drukker, aki tud elfogultság nélkül obijektíven gondolkozni.